Aktualności 2010-01-22


Rok 2010 rozpoczął się na dobre. Kończy się styczeń i dzieje się bardzo dużo. Ten rok zapowiada się jeszcze ciekawiej niż poprzedni i już pewnie wiesz, że od Ciebie zależy jak bardzo ciekawy będzie. Jeżeli byłeś na pierwszym spotkaniu klubu Win Win 4 All w tym roku to wiesz jak wiele możesz osiągnąć i jak sobie wszystko zaplanować, aby dotrzeć do celu.
 
Teraz w kolejnych odsłonach klubu masz okazję poznać narzędzia, dzięki którym możesz przekonać innych do swoich pomysłów. Już na najbliższym spotkaniu 2 lutego będzie o perswazji, której nie widać. Kiedy sobie uświadomisz, że zanim zauważysz jak działa perswazja możesz już robić to, co inni chcą. Więc jeżeli uważasz, że nadal chcesz być manipulowany to nie pamiętaj o naszym spotkaniu.
 
Nie wiem czy wolisz się dowiedzieć jak Tobą manipulują czy może wolisz nauczyć się jak używać technik ukrytej perswazji dla osiągania celów to zanim przyjdziesz na nasze kolejne spotkania możesz przeczytać więcej. I jak zdasz sobie sprawę jak bardzo chcesz to zrobić najlepiej przyjdź i sprawdź.
 
A specjalnie dla Ciebie, tradycyjnie, na naszej stronie są krótkie relacje z dotychczasowych spotkań. Możesz przeczytać, co jeszcze jest ważnego, kiedy robisz noworoczne obietnice lub dowolne inne plany. Jest wiele różnych metod planowania celów jednak, kiedy sobie uświadomisz jedną ważną rzecz, okaże się, że zaczniesz osiągać każdy cel, jaki sobie postawisz. Tu możesz przeczytać jak ważne jest bycie gotowym na sukces.
 
Jak już zaplanujesz cel przydadzą Ci się proste i skuteczne narzędzia do osiągania jego. Nie wiem czy zastanawiałeś się jak działają presupozycje i jak skutecznie działają. 19 stycznia na spotkaniu klubowym ćwiczyliśmy różne techniki struktur językowych, które zawierały presupozycje. I zanim można przeczytasz relację ze spotkania ciekawe jak szybko uświadomisz sobie, że używasz tych technik na co dzień.
 
Jednak, aby działały skutecznie możesz zacząć je stosować zupełnie świadomie lub nadal liczyć na los szczęścia, że tym razem może Ci się uda. Dlatego zanim przyjdziesz na kolejne spotkanie w środę 2 lutego możesz przeczytać relację z poprzedniego lub możesz już zapisać się na kolejne i przyjść.
 
Jeżeli chcesz na bieżąco wiedzieć, jakie jeszcze będą wydarzenia to najlepiej sprawdzaj naszą stronę.
 
I zanim uświadomisz sobie, co jeszcze potrzebujesz, aby się dobrze bawić ja już życzę Ci fascynujących wrażeń i doskonałej zabawy na wszystkich naszych spotkaniach i szkoleniach.
 
 
Piotrek Podgórski

Zapisz się na szkolenie!
Pragnę zapisać się na szkolenie:

W terminie:

OK
Newsletter
Jeśli chcesz być na bieżąco informowany, co nowego dzieje się w Eudaimonii, zapisz się na newsletter:
Kalendarz szkoleń
Wróżba